Series
Ratings
88
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
DearestRated ★ 3.5
The Sand FlowerRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Racket BoysRated ★ 4.5
When the Weather is FineRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0