Titles you rated
Black WidowRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.5