Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
All That JazzRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Sound of a FlowerRated ★ 1.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 4.0