Series
Ratings
134
Naked DiningRated ★ 0.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
First Penguin!Rated ★ 3.5
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 2.5
Shinhannin FlagRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5