Series
Ratings
327
Anne with an ERated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5