Movies
Ratings
303
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 0.5
Big EyesRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0