Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5