Movies
Ratings
1357
Dark PlacesRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
ChunhyangRated ★ 4.0
The RewriteRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
AmyRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Sarah's KeyRated ★ 4.0
Camille Claudel, 1915Rated ★ 3.5
The AddictionRated ★ 4.0
DheepanRated ★ 4.0- RepatriationRated ★ 3.5
Daniel & AnaRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 3.5
Bad LieutenantRated ★ 4.5
PajuRated ★ 3.5
Stories We TellRated ★ 4.0
20,000 Leagues Under the SeaRated ★ 3.5