Movies
Ratings
889 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 The Call of the WildRated ★ 3.5 The Call of the WildRated ★ 3.5
 Finding DoryRated ★ 4.0 Finding DoryRated ★ 4.0
 A Quiet PlaceRated ★ 4.0 A Quiet PlaceRated ★ 4.0
 The Boss BabyRated ★ 3.5 The Boss BabyRated ★ 3.5
 Wish DragonRated ★ 3.5 Wish DragonRated ★ 3.5
 Swing VoteRated ★ 3.5 Swing VoteRated ★ 3.5
 Trolls World TourRated ★ 3.5 Trolls World TourRated ★ 3.5
 MinionsRated ★ 3.0 MinionsRated ★ 3.0
 Despicable Me 3Rated ★ 3.0 Despicable Me 3Rated ★ 3.0
 Despicable Me 2Rated ★ 3.0 Despicable Me 2Rated ★ 3.0
 Despicable MeRated ★ 3.5 Despicable MeRated ★ 3.5
 TrollsRated ★ 3.5 TrollsRated ★ 3.5
 12 Angry MenRated ★ 4.5 12 Angry MenRated ★ 4.5
 Animal CrackersRated ★ 3.0 Animal CrackersRated ★ 3.0
 NightcrawlerRated ★ 4.0 NightcrawlerRated ★ 4.0
 MoanaRated ★ 3.5 MoanaRated ★ 3.5
 Ice AgeRated ★ 3.5 Ice AgeRated ★ 3.5