Titles you rated
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
GORated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
Return to DustRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0