Series
Ratings
19
NarcosRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
The Cuphead Show!Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 1.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5