Movies
Ratings
359
World War ZRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
- My Father Is HeroRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The SurvivalistRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 5.0
King of ThornRated ★ 4.0
Ex Libris - The New York Public LibraryRated ★ 4.0