Series
Ratings
101
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 0.5- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5