Movies
Ratings
248
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5