Movies
Ratings
300
The Sixth SenseRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0