Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0