Movies
Ratings
264
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 2.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0