Titles you rated
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- Madan Senki RyukendoRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0