Movies
Ratings
40
The OutlawsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
We Are Legion: The Story of the HacktivistsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0