Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0