Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0