Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 0.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
LucyRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 5.0