Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5