Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
BurningRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 1.0