Titles you rated
OblivionRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0