Movies
Ratings
1569
The EqualizerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ZoeRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Suddenly SeventeenRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Sex is No Laughing MatterRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Summer HoursRated ★ 4.5
Rebel Without a CauseRated ★ 3.5