Titles you rated
Soul SurferRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Testament of YouthRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
Snowy RoadRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0