Movies
Ratings
38
MotherRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0