Movies
Ratings
81
Pacific RimRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
ThorRated ★ 1.0
TedRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
2012Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0