Movies
Ratings
279
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 1.0
BanditsRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 5.0
HeatRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Rabbit Without Ears 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
RedRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0