Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5