Movies
Ratings
73
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
Another Cinderella StoryRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Man with the Golden GunRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 2.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0