Movies
Ratings
138
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.5
DriveRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 4.5