Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Curse of ChuckyRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 3.0