Movies
Ratings
303
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Der Fuehrer's FaceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
A Hard Day's NightRated ★ 4.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0