Movies
Ratings
27
White ChicksRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0