Titles you rated
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 If on a Winter′s NightRated ★ 2.0 If on a Winter′s NightRated ★ 2.0
 The Day I Became a WomanRated ★ 3.5 The Day I Became a WomanRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 Roman HolidayRated ★ 4.5 Roman HolidayRated ★ 4.5
 I'm Still HereRated ★ 3.5 I'm Still HereRated ★ 3.5
 SpencerRated ★ 2.5 SpencerRated ★ 2.5
 HappyendRated ★ 4.0 HappyendRated ★ 4.0
- 족벌 두 신문 이야기Rated ★ 4.0
 The Kirishima ThingRated ★ 3.0 The Kirishima ThingRated ★ 3.0
 RashomonRated ★ 4.0 RashomonRated ★ 4.0
 Castle in the SkyRated ★ 2.0 Castle in the SkyRated ★ 2.0
 Re-encounterRated ★ 3.0 Re-encounterRated ★ 3.0
- indulge in suspicionRated ★ 0.5
- Shadow BoyRated ★ 2.5
- For GirlsRated ★ 3.5
- StandRated ★ 1.5
 1978Rated ★ 0.5 1978Rated ★ 0.5
 BirdRated ★ 2.0 BirdRated ★ 2.0