Movies
Ratings
112
About TimeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
1408Rated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5