Movies
Ratings
48
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0