Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.5
deleRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0