Movies
Ratings
197
Kick-AssRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
InnerspaceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0