Series
Ratings
108
One More Happy EndingRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 1.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.5