Movies
Ratings
843
CapernaumRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Life is FruityRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Dumplin'Rated ★ 2.5
ViceRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0