Titles you rated
Rules of DatingRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
...ingRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0