Titles you rated
Anna KareninaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0