Titles you rated
After YangRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
A City of SadnessRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5