Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 1.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 4.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
BanG Dream Film LiveRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0