Titles you rated
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Osamake: Romcom Where the Childhood Friend Won't LoseRated ★ 1.5
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 3.0
The Detective Is Already DeadRated ★ 2.5
Girlfriend, GirlfriendRated ★ 2.0
Seirei Gensouki: Spirit ChroniclesRated ★ 3.0
BanG Dream! Garupa☆Pico Fever!Rated ★ 4.5
BanG Dream! Girls Band Party!☆PICORated ★ 4.5
BanG Dream! GARUPA☆PICO ~Ohmori~Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 3.5
BanG Dream! Season 2Rated ★ 3.0
Akebi's Sailor UniformRated ★ 2.0
In the Land of LeadaleRated ★ 3.0
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2Rated ★ 0.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 1.0
The Strongest Sage With the Weakest CrestRated ★ 2.0
Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games is Tough for MobsRated ★ 2.5
A Couple of CuckoosRated ★ 3.0