Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
BaoRated ★ 2.0
22 vs. EarthRated ★ 3.0
Once Upon A SnowmanRated ★ 3.0