Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.5
Pixar PopcornRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.0